Loft Bamberg 102-Pomerode
| Wi-Fi WiFi | Kindvriendelijk Ledikanten/ Babybedden | Rolstoeltoegankelijk |
| Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Om van uw vakantie in Pomerode te genieten, verblijf in Loft Bamberg 102-Pomerode appartement van 30 m², gelegen binnen een 10-minuten rijafstand van de Dierentuin van Pomerode en op afstand van 4 km van Portal Wolfgang Weege. Wi-Fi is beschikbaar voor zakelijke of recreatieve behoeften van gasten.
De Vila Encantada ligt binnen een 15-minuten rijafstand van het appartement.
Het 1-slaapkamer appartement heeft 1 badkamer.
Loft Bamberg 102-Pomerode appartementen zijn tevens voorzien van een complete keuken.
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Ministro Victor Konder74 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- VIP in- en uitchecken
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Kamers/faciliteiten voor mindervaliden
- Rolstoeltoegankelijk
- 24 uur bewakingsdienst
- Allergievrije kamers
- Lift
- Rookdetectors
- Toilet voor gehandicapten
- Badkamer voor gehandicapten
- Brandblussers
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Verwarming
- Flat-screen TV
- Ledikanten/ Babybedden
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Loft Bamberg 102-Pomerode appartement?
Gasten van Loft Bamberg 102-Pomerode appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, de Dierentuin van Pomerode, 2 km verder. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn de Vila Encantada (2,1 km) en Portal Wolfgang Weege (4 km). - ❓
Hoe ver is het stadscentrum van Loft Bamberg 102-Pomerode appartement?
Het duurt 20 minuten lopen om van Loft Bamberg 102-Pomerode appartement naar het stadscentrum te komen. - ❓
Wat is de prijs van het boeken van Loft Bamberg 102-Pomerode appartement?
De prijs van het boeken van Loft Bamberg 102-Pomerode appartement is $54. - ❓
Beschikt Loft Bamberg 102-Pomerode appartement over een internetverbinding?
Ja, Loft Bamberg 102-Pomerode appartement is voorzien van Wi-Fi in de hele accommodatie. - ❓
Wat is de grootte van dit appartement?
Dit appartement bestaat uit 30 vierkante meters.